Mobil

Xiaomi Mi 10 Batarya Kapasitesi Ortaya Çıktı

Xiaomi Mi 10 modelinin batarya teknolojisi ortaya çıktı.

Xiaomi, yeni amiral gemisi akıllı telefon modelleri için hazırlıklarına devam ediyor. Yeni seri akıllı telefonlar ise Xiaomi Mi 10 akıllı telefonu olacak. İddialı amiral gemisi akıllı telefon modelinin her geçen gün detayları çıkmaya devam ediyor. Son olarak yeni akıllı telefonlarda yer alan batarya kapasitesi ortaya çıktı.

Batarya kapasitesi söz konusu akıllı telefon modellerinin ne kadar iddialı olduğunu da gösteriyor. İşlemci kısmında Snapdragon 865 serisi işlemcilerin kullanılacağı akıllı telefonun, batarya kısmında neler sunacağından söz edelim.

Xiaomi Mi 10 Batarya Kapasitesi Nasıl Olacak?

Yeni akıllı telefon modelinde yer alacak olan bataryanın biraz daha geniş bir batarya olduğunu göreceğiz. Seride ana modelde 4500 mAh değerinde bir batarya kullanılacak. Bunun dışında Pro modelinde ise 4800 mAh değerinde bir batarya kullanıldığını görmek mümkün olacak.

Xiaomi Mi 10

Batarya kısmında diğer bir önemli avantaj ise hızlı şarj konusunda olacak. Her iki akıllı telefon modelinde de 66W hızlı şarj teknolojisine yer verilecek. 35 dakikada tamamen şarj olabilecek yeni akıllı telefonların pil konusunda çok iddialı seriler olması söz konusu.

İddialı modellerin ne zaman tanıtılacağı ve fiyatlarının neler olacağı konusunda herhangi bir bilgi yok. Pil kısmı dışında kameraların nasıl bir artı sunacağını da merakla bekliyoruz. Öyle ki daha önce sızdırılan bilgiler de 108 MP arka kameranın yine başrol oyuncusu olacağı duyurulmuştu.

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı