Mobil

Xiaomi CC9 Modelleri için Açıklama Geldi

Xiaomi CC9 akıllı telefonları için beklenen açıklamalar gelmeye başladı. Xiaomi CC9 modellerinde nasıl bir sisteme yer verilecek? Yeni bir seri mi geliyor? İşte detaylar.

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi tarafından yeni bir seri tanıtılacağı ortaya çıkmış ve bu serinin Xiaomi CC9 olarak isimlendirileceği açıklanmıştı. Yeni akıllı telefonların özelliklerinin neler olacağı konusunda da belli başlı bilgiler paylaşılmıştı.

Telefonların özellikleri bir yana, bu modelin tanıtımının da bugün yapılması bekleniyordu. Yeni akıllı telefonların tanıtımı için beklenen zaman geldi ancak beklendiği gibi bir tanıtım söz konusu olmadı. Xiaomi CC9 akıllı telefonlarının teknik ve tasarım özellikleri açıklanmadı. Sadece markanın CC serisi hakkında bilgiler verdiğini gördük.

Xiaomi CC9 Serisi Geliyor

Yeni akıllı telefonlarda yer alan CC ifadesi konusunda açıklamalar yapıldı. Verilen bilgilere göre CC serisi özel bir seri olacak. Chic & Cool 90 ekibi tarafından geliştirilen akıllı telefonların bu nedenle CC ifadesini aldığını gördük. CC modellerinin özellikleri konusunda bir açıklama yapılmadı ancak telefonun tasarım konusunda öne çıkacağı açıklandı.

Tasarım olarak özel hazırlanmış olan akıllı telefonları görmemiz mümkün olacak. Bu modellerde bir nevi moda takibinin yapılacağı ve özel bir ekibin sürekli tasarım konusunda çalışmalar yapacağı bilgisi verildi. Tabii ki yeni akıllı telefonların teknik kısımda da başarılı bir seri olması bekleniyor.

Xiaomi CC9

Kamera yönünün ağır bastığı ve genel olarak tasarımlarıyla fark yaratan akıllı telefonların gelmesi bekleniyor. Yeni serinin ne zaman tanıtılacağı konusunda ise net bir bilgi verilmedi. Muhtemelen çok kısa bir süre sonra yeni akıllı telefon serisi için tanıtımın da yapıldığını görmek mümkün olacak.

Bundan sonraki aşamada da CC serisinin devam ettirilmesi gündemde olacak. Diğer modellerde olduğu gibi serinin devam ettiğini göreceğiz ancak önce ilk modellerin tanıtımını görmek gerekiyor.  

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı