Mobil

Xiaomi Black Shark 3 Özellikleri Sızdı

Xiaomi Black Shark 3 için yeni bilgiler gelmeye başladı. Bu kez RAM miktarı ortaya çıktı.

Oyun telefonları arasında yer alan Xiaomi Black Shark serisinin son olarak ikinci akıllı telefonu piyasaya sürülmüştü. Yeni akıllı telefonların tasarımı hemen hemen aynı kalsa da teknik kısımda daha başarılı bir akıllı telefon geldiğini söylemek yanlış olmaz. Bunun yanında şu sıralar gündemde olan akıllı telefon modeli ise Xiaomi Black Shark 3 olarak açıklandı.

İddialı akıllı telefonların fiyat ve özellikleri için zaman zaman yeni bilgiler geliyor. Son olarak telefonların teknik özellikleri için önemli bilgiler paylaşıldı. Bu kez Xiaomi Black Shark 3 teknik özellikleri konuşulacak gibi gözüküyor.

Xiaomi Black Shark 3 Nasıl Bir Telefon Olacak?

Yeni akıllı telefonların son olarak Çinli bir sertifikasyon sitesinde ortaya çıktığı görüldü. Yeni modelin bu kadar ses getirmesinin nedeni ise 16 GB RAM bellek sunuluyor olması.

Xiaomi Black Shark 3

5G destekli akıllı telefonların 16 GB RAM miktarına yer vereceği ve bu sayede şimdiye kadar sunulmuş olan akıllı telefonlar içerisinde en yüksek RAM kapasitesine sahip olan akıllı telefon olarak öne çıkacağı düşünülüyor.

Telefonun batarya kısmında da 4700 mAh değerinde bir batarya ile geleceği ve 5G destekli olacağı ise bir başka detay olarak karşımıza çıkıyor. Tüm bu özelliklerle beraber yeni oyun telefonu serisinin ne zaman tanıtılacağı ise merak konusu.

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı