Bilim & Teknoloji

Xiaomi Amazfit HomeStudio Tanıtıldı

Xiaomi Amazfit HomeStudio spor seti duyuruldu. Xiaomi Amazfit HomeStudio spor seti neler sunuyor?

Akıllı telefonlar ve akıllı ürünlerin sayısı bir bir artıyor. Son olarak CES 2020 fuarında dikkat çeken birçok ürünün sunulduğunu gördük. Bu ürünler arasında yer alan serilerden birisi de Xiaomi Amazfit HomeStudio modeli oldu.

Akıllı spor koçu olarak gösterebileceğimiz ayna, evde spor yapmak isteyen kullanıcılar için en iyi çözümlerden biri oldu. Evde spor yapmayı çok daha eğlenceli hale getirecek olan Xiaomi Amazfit HomeStudio cihazının detayları da şaşırtıcı.

Xiaomi Amazfit HomeStudio Neler Sunuyor?

Ürünün genel olarak 3 farklı parçası olduğunu ekleyelim. The Glass adı verilen bir ana camı bulunan seri 43 inçlik HD ayna ile spor koçluğu yapılmasını sağlıyor. Bunun dışında spor için kullanılan bir de akıllı koşu bandı bulunuyor. Akıllı koşu bandının maksimum hızı ise 20 km olarak açıklandı.

Xiaomi Amazfit HomeStudio

1000 adet hazır spor içeriğiyle beraber gelen set, akıllı aynayı takip ederek en iyi şekilde spor yapmanızı sağlıyor. Bunun dışında setin JBL surround hoparlörlerine sahip olduğunu da ekleyelim.

Bu sayede kullanıcıların spor yaparken müzik dinlemeleri de mümkün olacak. Dikkat çeken özellikleriyle spor salonları tarafından da tercih edilen bir ürün olması beklenen Xiaomi Amazfit HomeStudio modelinin fiyatı ise henüz açıklanmadı.  

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı