Oyun
Trend

World War Z Oyunu için Yeni Video

World War Z için beklenen oynanış videosu yayınlandı. İşte merakla beklenen yeni zombi oyunu World War Z!

Zombi formatına sahip olan oyunlar için çok fazla seçenek sunulmuyor. Bu alanda iddialı yapımlar sunuluyor olsa da genel olarak çok fazla oyun bulunmadığını söylemek lazım. İşte bu kategoride yer alan açığı kapatacak oyunlardan birisinin World War Z yapımı olması bekleniyor.

Filmiyle büyük oranda ilgi toplayan yapım, şu sıralar oyun dünyasının gündeminde. Merakla beklenen oyun için yayınlanan son fragmanda bunun en büyük kanıtı.

World War Z Oyunu İddialı Geliyor

Yeni oynanış videosu, oyun hakkında çok önemli detayları ortaya koyuyor. İlk olarak oyunun grafiklerinin ne kadar iddialı olduğunu görüyoruz. Çok daha iyi modellemelerin kullanıldığı ve genel çevre modellerinin çok başarılı olduğunu görüyoruz.

Genel olarak başarılı gösterebileceğimiz grafik yapısına ek olarak, oyunun 4 farklı şehirde geçtiği de geçeceği de verilen bilgiler arasında. Film ile bağlantılı olarak Kudüs, Tokyo, Moskova ve New York şehirlerinde geçecek olan yapım, birçok askeri sınıfı da beraberinde getirecek.

4 kişilik takımlar haline online olarak oynanabilecek olan yapımın, yapay zeka destekli bir mekanik sunduğunu göreceğiz. Yapay zeka desteği oyun içi zombi dağılımını doğrudan etkileyecek. Belli alanlarda çok yoğun bir zombi nüfusu varken, belli bölgelerde ise oldukça sınırlı zombiler göreceğiz.

Tüm bunlar yapay zeka seçimlerine göre düzenlenecek. 4 kişilik takımların zombilere karşı vereceği mücadele bir yana, takımların birbirlerine karşı da mücadele verdiğini görmek mümkün olacak.

Hayatta kalma temalı olarak yaşanacak bu mücadelelerin de yine seçime göre yapılacağını görmek mümkün olacak. Şimdilik zombilere odaklanan bir oyun göreceğimizi söylemek yanlış olmaz. Ancak genel olarak takımların birbirlerine karşı mücadele verdiği hayatta kalma mücadelesinin öne çıktığı bir oyun da görebiliriz.

Oynanış videoları bunun en büyük kanıtı. Tüm bu yapıyla beraber alanında dikkat çeken oyunlardan biri olmasını beklediğimiz World War Z için daha ne gibi sürprizler geleceğini zaman gösterecek. Şimdilik oynanış videosuyla sizleri başbaşa bırakalım.   

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı