Oyun

World War Z Çıkış Fragmanı Geldi

World War Z oyunu için beklenen fragman yayınlandı. Fragmanda yer alan detaylar neler?

Hayatta kalma odaklı ya da son kalan oyuncu olmak odaklı oyunlar, bir hayli öne çıkmaya başladı. Bu oyunlar için son yıllarda çok ciddi yatırımlar yapıldığını da söylemek gerekiyor. Hayatta kalmak odaklı oyunlara son eklenen yapım ise World War Z yapımı olacak.

Filmi kadar etkileyici bir hikayeyle gelmesini beklediğimiz World War Z oyunu için paylaşılan son fragman, oyunun ne kadar iddialı bir yapım olacağını da göstermiş oldu.

World War Z Ne Zaman Çıkış Yapacak?

Saber Interactive tarafından sunulan World War Z, zombilerle dolu bir dünyada hayatta kalmanın konu edindiği bir oyun olacak. Bir yandan zombilere bir diğer yandan ise diğer oyunculara karşı mücadele edeceğiniz yapım, New York, Tokyo, Moskova, Kudüs şehirlerinde geçecek.

Hikaye modunun dışında çevrimiçi modla beraber de aynı şehirlerin sunulması bekleniyor. Yayınlanan çıkış fragmanı da oyunun ne kadar iddialı bir seri olacağını göstermekte. 1 dakikalık videoda hem karakterler tanıtılıyor hem de genel olarak yapının nasıl olacağı konusunda bilgiler veriliyor.

Açıkçası grafiklerinin biraz daha başarılı olmasını beklediğimiz oyunun bu konuda geri kalabileceği yorumunu yapabiliriz. Şu an için Epic Store üzerinden yayınlanacak olan yapımın, 119 TL gibi bir satış fiyatı olacağını da ekleyelim.

119 TL satış fiyatının yanı sıra yapımın satışa çıkacağı tarih ise 16 Nisan olarak açıklandı. Şimdilik yapımın diğer platformlar üzerinden satışa çıkıp çıkmayacağı konusunda kesin bilgiler yok.

Muhtemelen uzun bir süre sadece Epic Store üzerinden satılacağını düşündüğümüz oyun, Epic Store hediyeleriyle beraber satışa sunulacak. Oyun hakkında detaylı incelemelere kısa süre içerisinde ulaşmak mümkün olacak ancak dilerseniz şimdilik World War Z çıkış fragmanıyla sizleri baş başa bırakalım.    

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı