Haberler

Wonder Woman 1984 Fragmanı Yayınlandı

Wonder Woman 1984 filmi için yeni bir fragman yayınlandı.

DC Comics tarafından sunulan yapımlardan biri olan Wonder Woman, ilk filmi ile sinema perdelerindeki yerini almış ve bir hayli ses getirmişti. Merakla beklenen serinin devam filmi için de müjdeli haber verilmiş ve yapımın Wonder Woman 1984 ile yoluna devam edeceği duyurulmuştu. Fakat yeni yapımın ne zaman yayınlanacağı konusunda herhangi bir bilgi paylaşılmamıştı.

Merakla beklenen devam yapımı için tarih ise sonunda belli oldu. Wonder Woman 1984 için fragman yayınlandı. 80’leri konu alacak olan senaryosuyla gelecek olan film, kısa süre sonra vizyondaki yerini alacak.

Wonder Woman 1984 Soğuk Savaş Dönemini Konu Edinecek

Her ne kadar serinin devam filmi olarak nitelendirmiş olsak da Wonder Woman 1984 konu olarak bir devam filmi niteliğinde olmayacak. Konu olarak Wonder Woman’ın geçmişi ele alınacak. Yani ana karakterimiz Diana’nın geçmişini göreceğiz ve yepyeni düşmanlar karşımıza çıkacak.

5 Haziran’da vizyonda olmasını beklediğimiz yapımın fragmanının yayınlandığını da gördük. 2 dakika 47 saniyelik fragmanda ne kadar aksiyon dolu bir yapımın karşımızda olacağını kanıtlamakta. DC karakterinin bir seri haline gelmesini sağlayacak olan filmin ne kadar ilgi göreceği ise tartışılır.

Marvel yapımlarına karşın DC yapımlarının çok fazla öne çıkmadığını görüyoruz. Fakat Wonder Woman bu geleneği bozmuştu. Yeni filmde ne kadar başarı elde edileceği de haliyle merak konusu.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı