İnternet

WhatsApp Süresi Dolan Mesajlar Özelliği Geliyor

WhatsApp süresi dolan mesajlar özelliğini test ediyor.

Anlık mesajlaşma uygulamalarından en yoğun şekilde kullanılan uygulama olarak öne çıkan WhatsApp sürekli yeni özellikler sunmaya devam ediyor. En son beta sürümünde yer alan bazı değişikliklerde ortaya çıktı. Beta sürümünde test edilen özelliklerin başında ise süresi dolan mesajlar özelliği ilk sırada yer alıyor.

Süresi dolan mesajlar özelliği, kısa süre önce kaybolan mesajlar olarak karşımıza çıkmıştı. Kaybolan mesajlar özelliği olarak gelen ve sadece gruplar için geçerli olan özelliğin şimdi ise özel mesajlar için sunulduğunu görmek mümkün olacak.

WhatsApp Süresi Dolan Mesajlar

Beta sürümüne göre artık kullanıcılar gönderdikleri özel mesajları da süreli olarak gönderebilecek. Sadece gruplar için değil, bunun yanında özel mesajlar için kaybolan mesajları göndermek mümkün olacak.

WhatsApp

Kullanıcıların seçtikleri sürelerde mesajların kendiliğinden kaybolduğunu göreceğiz. Süre olarak ise 1 gün, 1 hafta ve 1 ay seçeneklerinin olduğunu göreceğiz. Kaybolan mesajlarda yer alan 1 saatlik sürenin yeni sürümde kaldırıldığı görülüyor.

Yine gruplar üzerinde yer alan kaybolan mesajlarında sadece grup yöneticileri tarafından görülebilir olacağını ekleyelim. Şimdilik geliştirme aşamasında olan güncellemenin ne zaman geleceği konusunda ise herhangi bir bili paylaşımı yapılmış değil.   

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı