İnternet

WhatsApp Business için Yeni Giriş Ekranı

WhatsApp Business için yeni bir açılış ekranı güncellemesi sunuluyor.

WhatsApp, geçtiğimiz dönemlerde uygulamanın yeni bir versiyonunu duyurmuştu. İşletme sahipleri için sunulan WhatsApp Business versiyonu, ana sürümden biraz daha farklı bir kullanıma sahip. Standart olarak WhatsApp için güncellemeler yayınlayan firmanın, bu versiyon için de belli aralıklarla güncellemeler sunduğunu gördük. Şimdi ise uygulamanın yeni bir güncelleme daha alacağı ortaya çıktı.

iOS sürümü için yayınlanması beklenen yeni güncelleme, uygulamaya önemli yenilikler eklenmesini sağlayacak. Bu noktada uygulamaya yeni bir giriş ekranı eklenecek. Tıpkı ana uygulamada olduğu gibi WhatsApp Business için de giriş ekranının kullanılması önemli bir artı sunacak.

WhatsApp Business için Giriş Ekranı

İlk olarak iOS sürümü için yayınlanması beklenen yeni güncelleme ile gelecek olan giriş ekranı, ana uygulamanın giriş ekranına bir hayli benzeyecek. Bu sürüm için eklenecek olan giriş ekranında “B” şeklinde bir WhatsApp logosunun yer aldığını göreceğiz.

WhatsApp Business

Giriş sayfasının alt kısmında ise “from Facebook” yazısının yer aldığını göreceğiz. Bu giriş ekranının hemen sonrasında uygulamanın açılış ekranı karşınıza gelecek. Yani standart olarak menülerle karşı karşıya kalacaksınız. Katalog sistem güncellemesi sonrasında gelecek olan bir diğer güncelleme sonrasında giriş ekranı da aktif olmuş olacak.

Güncellemenin ne zaman yayınlanacağı konusunda ise herhangi bir açıklama yapılmadığını da söylemek gerekiyor. Muhtemelen birkaç ay sonra güncellemenin final sürümü kullanıma sunulmuş olacak.

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı