Oyun

Watch Dogs Legion Ortaya Çıktı

Watch Dogs Legion oyunu için ilk bilgiler ortaya çıktı. Watch Dogs Legion ne zaman geliyor?

Ubisoft tarafından sunulan açık dünya temalı oyunlar içerisinde en iyi serilerden biri olan Watch Dogs, son olarak 2.oyunuyla gündeme gelmişti. Şehir yapısını çok iyi bir şekilde yansıtması, modellemelerin ve grafiklerin oldukça başarılı olmasının dışında, oyunun farklı yapısı da bir hayli dikkat çekmişti. 2.oyunun elde ettiği başarıdan sonra merakla beklenen Watch Dogs Legion oyununun ne zaman çıkacağı ise soru işareti olmuştu.

Yeni oyunun ne zaman geleceğini bırakın, Ubisoft tarafından serinin 3.oyununun sunulup sunulmayacağı da merak konusu olmuştu. Merakla beklenen yeni oyun için ilk sızıntılar ise sonunda geldi.  Watch Dogs Legion oyununun geliştirme aşamasında olduğu ortaya çıktı.

Watch Dogs Legion

Amazon İngiltere’deki bir site üzerinden ortaya çıkan bilgilere göre Watch Dogs Legion isimli yeni bir oyun gelecek. Bir listede görüntülenen oyunun, Londra şehrinde geçeceği de yine elde edilen bilgiler arasında yer alıyor.

Yine aynı liste üzerinde yer alan bilgilere göre oyun Londra sokaklarında geçecek ve bu kez karakter kısmında değişiklikler yapmak mümkün olacak. Herhangi bir karakter ile oyuna başlayabileceğimiz gibi bunun dışında karakterleri kendimiz oluşturma ve oluşturulan karakterleri düzenleme gibi imkanları da bulmak mümkün olacak.

Ubisoft’un bu kez daha detaylı bir harita ve daha detaylı bir oyun sunacak. Oyunun ne zaman tanıtılacağı konusunda ise bir bilgi bulunmuyor. Fakat beklenti oyunun E3 2019 fuarında tanıtılması yönünde.

Fuar sonrasında en azından ön gösterimin yapılması ya da oyun konusunda bazı açıklamalar gelmesi bekleniyor. Oyun konusunda detayların paylaşılması sonrasında biz de sitemizden yeni detaylara yer vereceğiz. Şimdilik böyle bir beklentinin olduğunu söylemekle yetiniyoruz.  

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı