Oyun

Watch Dogs 3 için Yeni Detaylar Paylaşıldı

Watch Dogs 3 için yeni bilgiler ortaya çıktı. Oyun nerede geçecek? Hikaye kısmında değişiklik var mı?

Ubisoft, GTA serisine karşı yeni oyunlar geliştirmeye devam ediyor. Firmanın bu alanda en iddialı ve en çok öne çıkan oyunu Watch Dogs serisi olmuştu. Yine açık dünya temalı bir oyun olan Watch Dogs serisi, GTA serisine göre biraz daha detaylı bir yapı ile karşımıza çıkmıştı.

Serinin en büyük farkı bir hackerın yaşamını yansıtıyor olmasıydı. Şehirde hacker olarak kontrol ettiğimiz karakterimizin tüm banka hesaplarına, kişilerin telefonlarına, hatta şehirde yer alan trafik lambalarına kadar müdahale ettiğimizi görüyoruz.

Bir süre önce yayınlanan Watch Dogs 2 oyunuyla başarısını biraz daha arttıran oyunun şimdi ise devam serisi gündemde. Merakla beklenen Watch Dogs 3 oyunu için ise ilk açıklamalar gelmeye başladı. Oyunun nerede geçeceği konusunda açıklamayı Kotaku yaptı.

Watch Dogs 3 Nerede Geçecek?

Ubisoft tarafından resmi olarak onay almadığı için detayları çok belli olmayan Watch Dogs 3 oyununun, ilk olarak E3 2019 fuarında tanıtılması bekleniyor. Fuarın ardından yapım hakkında çok daha fazla bilgi elde etme şansı olacak ancak şu an için gelen bilgilerde heyecanlandırmadı değil. Kotaku, oyunun bu kez Londra kentinde geçeceğini belirtti.

Ubisoft’un şehrin yapısını tam olarak sunmak için özel olarak modelleme yapacak ve şehrin atmosferinin yansıtılmaya çalışıldığını göreceğiz. Oldukça iddialı bir yapım olarak karşımıza çıkmasını beklediğimiz Watch Dogs 3 oyununa ilişkin son detayımız ise platform desteği olsun.

Watch Dogs 3

Mevcut oyunda olduğu gibi yeni oyunda da tüm platformlar için destek verilecek. PC, PS4 ve Xbox oyun konsolları için destek verilecek. Hem geri kalan oyun yapısı hem de oyunun getireceği yenilikler için E3 2018 fuarını beklemek gerekiyor.

Fuarın 11 Haziran 2019 tarihinde düzenleneceğini ve fuarla beraber çıkış tarihi konusunda da detayların paylaşılacağını da ekleyelim. Çıkış tarihi ve benzeri bilgiler için tanıtımdan sonra sitemizi takip etmeyi unutmayın. Tanıtımın hemen arkasından tüm detaylara yer vereceğiz. Özellikle oyunun grafik ve dinamik yapısını merakla bekliyoruz. Bu kısımda önemli değişiklikler olması gündemde.    

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı