Oyun

Warhammer Vermintide 2 Oyunu Ücretsiz Oldu

Warhammer Vermintide 2 oyunu için ücretsiz paket açıklandı.

Steam, ücretsiz oyun paketlerinin sayısını arttırmak konusunda kararlı gibi gözüküyor. Firma Hemen hemen her hafta ücretsiz oyunlar sunmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde bu konuda yeni bir açıklama yapılmış ve Company of Heroes 2 oyununun ücretsiz olarak sunulduğu açıklanmıştı. Bu hafta ise bir başka oyun hediye edildi. Bu kez Warhammer Vermintide 2 oyununu ücretsiz olarak oynamak mümkün olacak.

Warhammer Vermintide 2 Hafta Sonunda Ücretsiz Olacak

Aksiyon dolu bir oynanışa sahip olan Warhammer Vermintide 2 yapımının, bu hafta sonu boyunca ücretsiz olarak oynanabileceği açıklandı. Bugünden başlayarak oyunu indirmeniz mümkün hale geldi.

Kullanıcılara indirme süresi vermek adına oyun Cuma gününden itibaren indirilmeye açıldı çünkü indirmeniz gereken 65 GB boyutunda dosya bulunuyor. Aksiyon yönü çok ağır basan ve mistik canavarların konu edindiği yapımda hafta sonunun ardından ücretsiz oynama süresi sona erecek.

Hafta başından itibaren oyuna devam etmek için kullanıcıların yine yapımı satın alması gerekecek. Oyunun Steam fiyatının ise 50 TL olduğunu hatırlatalım. Pazartesi gününden itibaren oyunu satın almak için 50 TL vermeniz gerekiyor. Burada iyi bir haber daha verelim. Yapımı satın almanız durumunda kaldığınız yerden devam etmeniz mümkün olacak.

Fakat satın alma işlemi gerçekleştirmezseniz bu durumda ise ilerlemenizle beraber oyunun da kütüphanenizden silindiğini göreceksiniz.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı