Mobil

Vivo Z1 Pro Görüntüleri Ortaya Çıktı

Vivo Z1 Pro akıllı telefonlarına ilişkin yeni görseller ortaya çıktı. Vivo Z1 Pro nasıl bir tasarıma sahip olacak?

Amiral gemisi akıllı telefon modelleri arasında yer almasını beklediğimiz Vivo Z1 Pro akıllı telefonları için yeni detaylar var. Sürekli özellikleri konusunda yeni bilgilerin paylaşıldığı akıllı telefonların bu kez görselleri ortaya çıktı.

Vivo Z1 Pro modeline ait olduğu belirtilen ve sosyal medya üzerinden yayınlandığı açıklanan görseller, oldukça iddialı bir tasarımı da işaret etmekte. Yeni akıllı telefonların hem tasarım kısmında nasıl bir artı sunacağı hem de ekran yapısının nasıl olacağına ilişkin detaylara bakalım.

Vivo Z1 Pro Nasıl Bir Telefon Olacak?

Yeni modelin en çok dikkat çeken kısmı arka kapak tasarımı olacak. Telefonun üst üste sıralanmış olan üç arka kamerası, diğer birçok modelde olduğu gibi köşeye konumlandırılacak. Cam kaplamanın kullanılacağı modelde tam olarak ortalanmış bir de parmak izi sensörünün yer aldığını göreceğiz.

Bunun dışında dikkat çeken bölüm ekran tasarımı. Ekran kısmında da yine son Samsung modellerinde gördüğümüz ekrana gömülü kamera sisteminin karşımıza çıktığını görmemiz mümkün olacak.

Tek bir kameranın kullanılmasını beklediğimiz akıllı telefonda, köşeye konumlandırılacak olan kameranın ekrana gömülü olması nedeniyle herhangi çentik alanı ya da herhangi bir çerçeve alanı görmeyeceğiz.

Vivo-Z1-Pro

Bu yönüyle son dönem rakiplerinden geri kalmayacak bir telefon sunulacağını söylemek yanlış olmayacaktır. Telefonun içerisinde yer alacak işlemci kısmına geçtiğimiz zaman ise Snapdragon 712 serisi bizleri karşılayacak.

Yeni nesil işlemciler 8 GB RAM bellek miktarına kadar desteklenecek ve haliyle oyun ve genel kullanım performansı konusunda herhangi bir sıkıntı yaşanmayacak.

Bunun yanında 5000 mAh değerinde iddialı bir de batarya kapasitesinin sunulması bekleniyor. Tüm bu özelliklerin netlik kazanacağı tanıtımın kısa süre sonra yapıldığını görmek mümkün olacak.

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı