Mobil

Vivo X30 Tanıtım Videosu Ortaya Çıktı

Vivo X30 akıllı telefon modeli için yeni bir video paylaşıldı.

Tasarımı ile dikkat çekmesi ve yenilenmiş kameralarıyla gelmesi beklenen Vivo X30 akıllı telefonları için detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak yeni akıllı telefonların kamera özelliklerini ortaya koyan bir video yayınlandı. Vivo X30 modelinin kamerasıyla fark yaratacağını gösteren videoda, teknik bir detaya yer verilmiş ancak arka kapak üzerinde üst üste sıralı çoklu kamera kullanılacağı görülüyor.

Vivo X30 Kameraları Nasıl Olacak?

Arka kısımda 60x yakınlaştırma kabiliyetine sahip olan bir ana kamerası bulunacak olan yeni serinin, gradyan cam kaplamalı olduğunu görmek mümkün olacak. Sadece kameralar kısmında değil, teknik özellikler kısmında da başarılı bir seri sunulacak.

Öyle ki telefonun 6.5 inçlik AMOLED ekran kullandığını ve işlemci kısmında da Exynos 980 5G serisini kullandığını göreceğiz. Ekran ve işlemci kısmında da amiral gemisi bir akıllı telefon özelliğine sahip olacak olan Vivo X30 modelinin 8 GB RAM miktarına sahip olacağını da ekleyelim. Ayrıca Pro modelinde kullanılacak olan RAM miktarı da 12 GB olacak.

Tüm bu özelliklerle beraber yeni akıllı telefonların ne zaman tanıtılacağı ise soru işareti. Fakat videonun ortaya çıktığını düşünecek olursak, tanıtım için çok beklemenin gerekmeyeceğini söyleyebilirsiniz. Tanıtımın yapılmasının ardından telefonun detaylarını paylaşacağız. Şimdilik ilk bilgiler bunlar ile sınırlı.  

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı