Mobil

Vivo V17 Canlı Canlı Ortaya Çıktı

Vivo V17 canlı görüntüleri ortaya çıktı. Vivo V17 için son bilgiler.

Akıllı telefon modellerinde farklı bir tasarım kullanması beklenen Vivo’nun bu yönde farklı bir tasarım sunacağı akıllı telefonlarından birisi de Vivo V17 telefonu olacak. Orta segment bir akıllı telefon modelleri arasında yer alacak olan akıllı telefonların nasıl bir tasarım sunacağı ise canlı görsellerin ortaya çıkmasıyla netlik kazanmış oldu. Daha önce TENAA üzerinden de ortaya çıkan yeni akıllı telefonların nasıl bir tasarıma sahip olacağına bakalım.

Vivo V17 Tasarımı Nasıl Olacak?

Yayınlanan görsellere göre yeni akıllı telefonların arka kısmında elmas kesim bir kamera yer alacak. Elmas kesim kamera tasarımının içerisinde 4 arka kameranın kullanılacağı görülüyor. Kameraların 48 MP + 8 MP + 2 MP + 2 MP değerinde kameralar sunduğunu göreceğiz.

Vivo V17

6.38 inçlik AMOLED bir ekran ve 1080 X 2340 piksel çözünürlük değeri ile karşımıza çıkacak olan modelin işlemci kısmında ise 2 GHz hız değerine sahip olan bir işlemciye yer verilmesi bekleniyor.

8 GB RAM gibi iddialı bir RAM değeriyle beraber öne çıkacak olan serinin, 4390 mAh değerinde bataryaları ve 32 MP iddialı bir selfie kamerasıyla beraber geleceği söylenen yeni Vivo V17 için tanıtımın ne zaman yapılacağı ise açıklanmadı. Bu konuda beklenti Kasım ayı içerisinde tanıtımın yapılması yönünde.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı