Mobil

Vivo S5 Özellikleri Ortaya Çıktı

Vivo S5 için teknik özellikler ortaya çıktı.

İlginç tasarımlı akıllı telefon modelleri sunmayı seven Vivo, şu an Vivo S5 modeli üzerinde çalışıyor. Tıpkı diğer akıllı telefonlarında olduğu gibi yine ilgi çeken bir tasarımla gelmesi beklenen Vivo S5 akıllı telefon modelinin, özellikleri de ortaya çıkmaya başladı. Hem tasarımı hem de teknik özellikleri için belli başlı detayları ortaya çıkan akıllı telefonların detaylarından söz edelim.

Vivo S5 Nasıl Bir Telefon Olacak?

Yeni akıllı telefon modelinde ilk olarak değişen tasarımı göreceğiz. Arka kısımda yatay bir kare ya da piramit olarak gösterebileceğimi kamera alanı var. Bu kamera alanı içerisinde 3 arka kamera yer alacak. Bunun dışında hemen alt kısımda bir kameranın daha bulunduğunu göreceğiz.

Ekran kısmında ise ön kameranın dikkat çektiği görülecek. Ekrana gömülü ön kamera ile gelecek olan akıllı telefon, tasarımı yenilenen bir seri olarak karşımıza çıkacak.

Vivo S5

Tasarım konusunda iddialı bir seri olarak modelin, teknik özellikleri kısmında da önemli detaylar ortaya çıkmış durumda. Buna göre Vivo S5 modelinin içerisinde Snapdragon 712 işlemcilerini göreceğiz.

6 ve 8 GB RAM sunan akıllı telefon, ekran kısmında da 6.44 inçlik bir ekran paneliyle beraber gelecek. Telefonun Çözünürlük değeri kısmında ise 1080 X 2340 piksel değerini görmek mümkün olacak. 4 arka kamerası ve ekrandan parmak izi okuma gibi artılarla beraber Vivo S5 modelinin ne zaman tanıtılacağı ise bilinmiyor.  

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı