Mobil

Vivo APEX 2020 Modelinin Tanıtım Tarihi Netlik Kazandı

Gerek fiyat gerekse de özellikleriyle kullanıcıların ilgisini çeken akıllı telefon üreticisi Vivo, konsept modelinin tanıtımı için son hazırlıkları yapıyor. Yeni modelin Mobile World Congress etkinliğinde tanıtılacağı duyuruldu.

2019’da 7 model tanıtan ve kullanıcıların karşısına çıkan Vivo, bu sene yeni modelleriyle piyasaya iddialı bir giriş yapmayı planlıyor. Bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren Vivo, yeni akıllı cep telefonunu 23 – 24 Şubat 2020’de gerçekleşecek Mobile World Congress 2020 etkinliğinde duyuracak. 

Özellikleri Henüz Bilinmiyor

Çinli akıllı telefon üreticilerinden biri olan Vivo, APEX 2020 modelini MWC 2020 etkinliğinde duyurmayı planlıyor. Bilindiği üzere 2019 yılında kullanıcılara sunulan Vivo APEX, 5G destekli ve ekran içi hoparlörü ile beraber piyasaya sürülmüştü. Ancak bu sene MWC 2020’de tanıtılacak cihazın hangi özelliklerle geleceği henüz bilinemiyor. 

Vivo’nun basın mensuplarına göndermiş olduğu davetiyede yeni akıllı telefonu APEX 2020 hakkında bazı bilgiler yer alıyor. Ayrıca davetiyede bulunan “Empower The Next” sloganı Vivo ’nun yeni akıllı telefonu APEX 2020’nin gelişmiş ve yenilenmiş özellikler ile beraber satışa çıkarılacağının bir kanıtı olarak düşünülüyor. 

Akıllı telefon pazarında yeni olsa da rakiplerini geride bırakacak hamleler yapan ve beklentileri karşılayan Vivo ’nun yeni cihazı APEX 2020 ve şirketin diğer ürünleriyle alakalı bütün bilgileri Mobile World Congress 2020 etkinliğinde öğrenmiş olacağız. 

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı