Oyun

Uplay Plus Ücretsiz Deneme Süresiyle Geliyor

Uplay Plus servisi için ücretsiz süre kampanyası duyuruldu. Deneme süresi açıklandı.

Oyun teknolojileri konusunda emin adımlarla ilerleyen Ubisoft, özellikle yeni oyunları konusunda iddialı çalışmalar yapmaya devam ediyor. Firma tarafından yapılan son açıklamada Uplay Plus oyun servisinin duyurulduğunu görmüştük. İlk olarak E3 fuarında tanıtımı yapılan Uplay Plus servisinin beğenilmesinin ardından firma tarafından bir de özel kampanya için duyuru yapıldı.

Uplay Plus Kısa Süreli Ücretsiz Olacak

 Yapılan kampanya sonrasında Uplay Plus sisteminin kısa süreli olarak ücretsiz olarak sunulacağı açıklandı. Deneme süresi olarak belirtilen sürenin 1 ay olacağı ve 1 aylık süre içerisinde servisin kullanımın tamamen ücretsiz olacağını da ekleyelim.

Bu sürenin aşılması durumunda ise kullanıcıların her ay için 15 dolar gibi bir ödeme yapmaları gerekecek. Her ay düzenli olarak 15 dolar ödeme yapan kullanıcılar, 100’den fazla Ubisoft oyununa erişim sağlayabilecekler.

Hemen hemen tüm Ubisoft oyunlarına erişim sağlanırken, oyun kütüphanelerinin sürekli olarak güncellendiğini de görmek mümkün olacak.

Uplay Plus

Ayrıca yeni tanıtımı yapılan oyunlar için de erken erişimin sunulması sağlanacak. Erken erişim konusunda oyunların sadece beta sürecinde mi yoksa sonrası için de mi sunulacağı konusunda ise bir açıklama bulunmuyor.

Ücretsiz olarak sistemi denemek isteyen kullanıcılar için 30 Eylül tarihine kadar ücretsiz olarak denemelerin yapılabileceğini ekleyelim. 30 Eylül tarihinden sonra yine ödeme yapmak gerekiyor. 15 dolar fiyatın ise uzun bir süre değişmesi beklenmiyor.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı