İnternet

Twitter Konu Takip Etme Özelliği Yolda

Twitter Konu Takip Etme özelliği kullanıma giriyor.

Sosyal medyanın en popüler uygulamaları arasında yer alan Twitter, son birkaç yıldır sunduğu güncellemelerle ön plana çıkmaya başladı. Sosyal medya devinin rakipleri Facebook ve Instagram’ı geçmesi için daha birçok yenilik sunması gerekli. Bu noktada son olarak konum takip etme özelliği karşımıza çıktı.

Twitter Konu Takip Etme Dönemi

Kullanıcıların popüler konuları kaçırmamak adına belli başlı kişileri takip ettiğinin farkında olduklarını belirten Twitter yetkilileri, bunun için bir düzenleme hazırladıklarını belirtiyor. Bu kez konum takip etme özelliği karşımıza çıkacak.

Kullanıcılar istedikleri konuyu takibe alabilecekler. Tıpkı kişi takip etme özelliğinde olduğu gibi konuyu takip ederek anlık olarak gelişmelerden haberdar olmak mümkün olacak. Konu takip etme özelliğinin toplamda 300 konu ile sınırlı olduğunu göreceğiz. Kullanıcılar maksimum olarak 300 konuyu takip edebilecekler. Bunun üzerinde konu takibi yapılmayacak.

Twitter Konu Takip Etme

Şu an için belli başlı bölgelerde kullanıma girdiği açıklanan özelliğin, tüm bölgeler için kullanıma girmesi ise biraz zaman alacak. Bu noktada testleri sürekli olarak yaptıklarını açıklayan Twitter, güncellemede herhangi bir sıkıntı yaşanmazsa, 13 Kasım tarihinde tüm kullanıcılar için özelliği açık hale getirecek.

Bu süreçte Twitter konu takip etme özelliği için düzenlemeler ve değişikliklerin yapılması da söz konusu olabilir. Son olarak yeni özelliğin ülkemizde de kullanılabilir olacağını ekleyelim.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı