İnternet

Twitter için Konuşma Ağacı Özelliği Geliyor

Twitter için yeni büyük güncelleme yolda. Konu takip özelliği geliyor.

Sosyal medyanın dikkat çeken uygulamaları içerisinde yer alan Twitter uygulaması için sürekli yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bu konuda yeni bir adım attığını da duyuran Twitter, için güncellemeler de ortaya çıkmaya başladı.

Sosyal medya devine gelecek olan yeni güncelleme bu kez konuşma ağacı özelliğini kullanıma sokacak. Reddit platformunda kullanılan konuşma ağacı özelliğinin şimdi ise Twitter platformunda geldiğini görmek mümkün olacak. Konuşma ağacı özelliğinin açıklanan detaylarından da söz edelim.

Twitter Konuşma Ağacı Özelliği

Hem beta testlerinde ortaya çıkan yeni özellik hem de Manchun tarafından yapılan paylaşımlar sonrasında karşımıza çıktı. Yeni özellik sayesinde artık konuşmaları takip etmek kolaylaşacak. Konuşmaların takip edilmesi için iç içe geçmiş olan yanıtlar sistemi kullanılacak.

Twitter

Reddit platformunda yer alan özelliğin Twitter uygulamasına ne zaman geleceği konusunda ise herhangi bir açıklama yapılmadı. Paylaşılan ilk bilgilere göre bu özellik için büyük güncelleme yayınlanacak.

Uygulama yetkilileri tarafından da doğrulanan büyük güncellemenin yayınlanmasından sonra, yeni özellik kullanıma girecek. Önümüzdeki sene içerisinde yayınlanması beklenen yeni güncellemenin başka önemli yeniliklerinin de geldiğini görmek mümkün olacak. Diğer yenilikler ve kesin çıkış tarihi konusunda hala net bir bilgi yok.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı