İnternet

Twitter Gönderi Zamanlama Özelliği Üzerinde Çalışıyor

Twitter gönderi zamanlama özelliği için yeni detaylar açıklandı. Özellik test ediliyor.

Twitter, kullanıcıların işini kolaylaştıracak olan güncellemeler üzerinde çalışmalar yapmaya başladı. Firma geçtiğimiz haftalarda konu takip etme özelliğinin yolda olduğunu duyurmuştu. Konu takip etme özelliğinin nasıl çalışacağına ilişkin ufak çaplı açıklamalar da yapılmıştı.

Fakat bu özelliğin testlerinin devam ettiği de belirtilmişti. Şimdi ise yeni bir özellik daha gündeme geldi. Bu kez gündeme gelen özellik ise Twitter gönderi zamanlama özelliği olacak. Sosyal medyanın en çok kullanılan uygulamalarından biri olan Twitter için gelecek olan yeni özellikle beraber gönderilerinizi zamanlamanız mümkün olacak.

Twitter Gönderi Zamanlama Özelliği

Sistemin işleyişi de oldukça basit olacak. Kullanıcılar gönderilerini hazırlayacaklar. Hazırlanan gönderiler ise istendiği durumda hemen alt kısma eklenecek olan yeni bir menü ile zamanlanabilecek. Bu şekilde kullanıcıların hazırladıkları gönderileri anında yayınlamasına gerek kalmayacak.

Twitter gönderi zamanlama özelliği

Diğer uygulamalarla da uyum içerisinde çalışması beklenen yeni zamanlama özelliğinin sınırlarının nasıl olacağı konusunda ise herhangi bir bilgi yok. Gönderinin hangi zaman aralıklarına göre ayarlanabileceği ya da hangi zaman aralıkları içerisinde sınırlı olacağı konusunda henüz detaylı bir bilgi yok.

Twitter gönderi zamanlama özelliği için testlerin devam ettiği belirtiliyor. Şimdilik sadece sınırlı bir kullanıcı kitlesinin bu özelliği deneyebilecekleri açıklandı. Herkes için güncellemenin ne zaman yayınlanacağı ise kesin değil.

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı