Oyun

Total FlatOut Bundle Dev İndirimle Satışta

Total FlatOut Bundle almak isteyenlere güzel bir indirimi haberini verelim.

Oyun indirimleri artmaya başladı. Yayıncılar, kullanıcıların evde olmasından istifade ederek daha fazla oyuncuya ulaşmak istiyor. Birçok oyunun indirime girmesinin ana nedeni bu. Sürümden kazanmak ve oyuncu sayısının da artmasını sağlamak için indirime giren oyunlara eklenen yapımlara Total FlatOut Bundle de eklendi.

FlatOut serisinin tüm oyunlarının yer aldığı paket, oldukça eğlenceli. Paket içerisinde yer alan oyunlar:

  • FlatOut, FlatOut 2, FlatOut 3, FlatOut Ultimate Carnage, FlatOut 4 – Soundtrack

Total FlatOut Bundle İndirim Oranları

Toplamda 6 farklı oyunun sunulduğu paketin indirim oranı %91. Bu indirim Steam üzerinden yayınlanmış olan bir indirim değil. %91’lik indirimle beraber oyunu 7,50 dolara satın alabiliyorsunuz ama dediğimiz gibi Steam üzerinden satın alma gerçekleştirilemiyor.

Steam üzerinden normal fiyattan satış yapılıyor. İndirimli olarak yapımı satın almanız için IndieGala hesabınızın olması gerekiyor.

Hesabınız varsa, IndieGala sitesine girme ve Total FlatOut Bundle paketini aratmak yeterli. %91’lik indirim oranı ile gelen yapım tabii ki süresiz olarak bu indirime sahip değil.

İndirim için çok kısa bir süre kalmış durumda. Sadece birkaç günlüğüne başlatılan indirim, biz bu yazıyı yazdığımız sıralarda son 11 saat içerisine girdi. Sonrası için paket, Steam fiyatına geri dönecek.

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı