Haberler

Top Gun Maverick Fragmanı Yayınlandı

Top Gun Maverick filmi için fragman yayınlandı.

Sinema tarihinin efsane filmlerinden biri olan Top Gun, Tom Cruise’un kariyerinde önemli bir yeri olan yapımlardan biri olarak ele alınmıştı. 1986 yılında yayınlanan film, 850 milyon dolar hasılat elde etmiş ve gişe de de döneminin en çok konuşulan filmlerinden biri olmuştu. Ünlü oyuncunun kariyeri için de dönüm noktalarından biri olan yapımın yeniden gündeme gelmesinin nedeni ise yeni filmin geliyor olması. Aradan geçen 34 sene sonra Top Gun Maverick filminin vizyona çıkacağı duyurulmuştu. Şimdi ise filmin ilk fragmanı yayınlandı.

Top Gun Maverick Detayları Belli Oldu

Joseph Kosinski tarafından yönetilecek olan Top Gun Maverick, Haziran ayında vizyonda olacak. Bu kez Maverick konu edinecek ve bir pilot olan Maverick aynı zamanda pilotları yetiştiren bir öğretmen olarak karşımıza çıkacak.

Tabii ki dönem farkı karşılaştırılacak olursa, bu kez görsel açıdan çok daha iddialı bir film geldiğini göreceğiz. Ünlü aktör Tom Cruise ise yine filmde yerini alacak. Önümüzdeki yıl 26 Haziran’da vizyona girecek olan filmin nasıl tepkiler alacağı merakla bekleniyor.  

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı