Oyun

Tom Clancy’s The Division 2 Fiyatı için Yeni Düzenleme Geldi

Tom Clancy’s The Division 2 bir kez daha indirime girdi.

Tom Clancy’s The Division 2, geçen sene yayınlanan ve bir hayli ilgi çeken yapımlardan biri olmuştu. İddialı oyunun 1.yılı dolarken, Ubisoft yeni bir kampanya ile oyunu tekrar gündeme getirdi. Özellikle online yapısı dikkat çeken oyunun fiyatında ciddi bir indirim yapıldığı duyuruldu. Çok kısa bir süre için geçerli indirimle beraber oyunun fiyatının 13 TL rakamına düştüğünü görmüştük.

Dediğimiz gibi bu indirim çok kısa bir süreliğine geçerli olacak olan bir indirim olarak duyurulmuştu ve süre sınırı için de kesin bir açıklama yapılmamıştı. 13 TL satış fiyatı üzerinden 2 gün satışı devam eden oyunun fiyatı için yeni bir düzenleme geldi.

Tom Clancy’s The Division 2 Yine İndirimde

Yeni düzenleme sonrasında oyun bir kez daha indirime girdi. Fakat bu kez indirim oranı biraz daha düşük tutuldu. Bu kez oyunun indirimli fiyatı 44 TL olarak açıklandı. 13 TL ile karşılaştırıldığı zaman fiyat yüksek gelebilir ancak oyunun orijinal fiyatının 269 TL olduğunu hatırlatalım. Böyle düşünüldüğü zaman yine iddialı bir indirim oranı söz konusu.

Tom Clancy’s The Division 2

Bu indirim de kısa süreli olarak geçerli olacak. Sadece standart sürüm için geçerli olacak olan indirimin, kısa süre sonra bitmesi ve oyunun tekrar eski fiyatından satışa çıkması bekleniyor. Stoklarla sınırlı olan Tom Clancy’s The Division 2 indirimi için acele etmeniz gerekiyor.

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı