İnternet

The Witcher Yeni Karakter Videosu Geldi

The Witcher için yeni karakter videosu yayınlandı.

Kitap serisi olarak karşımıza çıkan The Witcher serisinin, oyun dünyasıyla beraber ünlendiğini gördük. Oyun dünyasında yer alan en iddialı yapımlar arasına giren The Witcher için ortaya çıkan bu popülerlik, şimdi ise bir dizi projesinin ortaya çıkmasını sağladı.

Bir dizi projesi kapsamında sunulacak olan yapım, Netflix özel yapımı olarak gelecek ve belki de bu yılın sonunda gelecek olan en iddialı yapım olacak. Dizinin 20 Aralık’ta Netflix platformu üzerinden yayınlanacağını biliyoruz. Kısa süre önce tanıtım fragmanı da yayınlanan dizinin bu kez ise karakter tanıma adına yeni bir videosunun yayınlandığı duyuruldu.

The Witcher için Yeni Video

Rivyalı Geralt karakterinin tanıtımını yapan yeni video, ne denli iddialı bir yapımla karşı karşıya kalacağımızı da göstermekte. Fantastik yapımlar arasında belki de en iddialı dizilerden biri olacak olan The Witcher için yayın tarihinin 20 Aralık olduğunu göreceği ve dediğimiz gibi ilk etapta 8 bölüm sunulacak.

Sonrası için yapımın nasıl devam edeceği konusu ise şu an net değil. Muhtemelen ilk 8 bölüm sonrasında bu konuda detaylar belli olacak. Yeni sezonda daha nasıl sürprizler geleceğini 20 Aralık sonrasında öğrenmiş olacağız. Şimdilik yapım için paylaşılan bilgiler bunlar ile sınırlı.  

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı