İnternet

The Witcher Dizisi Yayınlandı

The Witcher dizisi yayınlandı. Dizi nasıl tepki gördü?

Netflix’in en iddialı yapımlarından biri olması beklenen The Witcher için geri sayım başlamıştı. Ardı ardına yayınlanan fragmanların hemen sonrasında dizinin ne zaman yayınlanacağı konusunda kesin bir tarih açıklaması da verilmişti. Beklendiği gibi oldu ve dizinin ilk sezonu herhangi bir erteleme olmadan yayınlandı.

Netflix üzerinden yayınlanan yapım, bir hayli ilgi çekti ve sosyal medyayı da sallamış oldu. Doğrudan romandan uyarlanan hikayesi ile dikkat çeken yapımın ilk sezonu ile genel olarak beğeni topladığını da söylemek gerekiyor.

Henry Cavill’in başrolünde gelen yapımı, ilk bölümleriyle genel anlamda beğeni topladığını görüyoruz. Özellikle Superman filmlerinden tanıdığımız ünlü oyuncunun performansı bir hayli sevilmiş gibi gözüküyor.

The Witcher Filmi Gelebilir

Netflix dizileri bir hayli ilgi görüyor ve bazı ilgi gören yapımların uzun vadede de film projeleriyle gündeme geldiğini görüyoruz. Aynı durumun The Witcher için de geçerli olması söz konusu olacak.

Şimdiden ortaya atılan iddialara göre yapımın filmi gelebilir. Yine Netflix imzalı olabileceği söylenen filmde nasıl detayların yer alacağı konusunda ise herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Bunun için yeni sezonları beklemek gerekiyor. Henüz film çalışması konusunda herhangi bir açıklama ya da bilgi paylaşımı yok.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı