Oyun

The LEGO NINJAGO Movie Video Game Ücretsiz Oldu

The LEGO NINJAGO Movie Video Game bedelsiz alınabiliyor. Ama süre sınırı var.

Yeni oyun almayı düşünenler için beklemeye ve para vermeye gerek kalmadı. Neredeyse 2 güne bir bedava bir oyun veriliyor. Birinden sıkılsanız bir diğer oyunu oynayabiliyorsunuz. Yine böyle bir şekilde ücretsiz olan yeni oyun The LEGO NINJAGO Movie Video Game.

Lego serisinin sevilen oyunlarından biri olan The LEGO NINJAGO Movie Video Game, ninjalık yeteneklerinizi konuşturacak olan oyunlardan bir tanesi. Düşmanlarınıza kan kusturan bir ninja oluyorsunuz ve Lego dünyasında amansız bir aksiyonun içerisinde mücadele ediyorsunuz.

The LEGO NINJAGO Movie Video Game Ücretsiz

Oyuna ücretsiz olarak erişerek Lego dünyasına adım atmak istiyorsanız, çok bir süreniz yok. Ücretsiz oyun süreli olarak ücretsiz. Aldınız aldınız. Almadınız oyunu yeniden yüksek ücretle alacaksınız.

Steam kullanıcıları için verilen süre 22 Mayıs tarihinde dolacak. 22 Mayıs tarihinde kadar oyunu alan kullanıcılar, oyunun sahibi olacak.

Normal fiyatın 89 TL olduğunu düşünecek olursak, hiç de önemsenmeyecek bir kampanya değil. Steam’in sadece bu kampanyalarını takip etmek bile birçok oyuna erişmenizi sağlayacaktır.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı