Bilim & Teknoloji

Tesla Model 3 Yenileniyor! İşte değişiklikler

Tesla Model 3 özelleştirmeler almaya başladı. Yeni araçlar geliyor.

Tesla Model 3 satışları hızlı bir şekilde devam ediyor. Satışlara gösterilen ilginin yüksek olması, Tesla’nın da harekete geçmesini sağladı. Satışlar yüksek seyrediyor ve bu şekilde devam ediyor ama marka bunu sağlamak için önemli atılımlar da bulunuyor.

Gelen son haberlere baktığımız zaman araçlarda önemli bir yenileme yapılacağı anlaşıldı. Araçlara yeni eklenen özelliklerin neler olacağı sosyal medya üzerinden de yayınlanmış ve değişiklikler gösterilmiş durumda.

Tesla Model 3 USB Type C Bağlantı Noktası Desteği Alacak

Yenilenen araca yeni bir bağlantı noktası ekleniyor. Araca toplamda 3 adet USB Type C girişinin ekleneceği ortaya çıktı.

Bu 3 yeni USB Type C portunun sonradan araçlara dahil edilmesi mümkün değildi. Böyle bakıldığı zaman, beklenen bir değişiklik yapılmış oldu. Güncellenen sadece bağlantılar değil. Güncelleme sonrasında araçlara kablosuz şarj pedi de varsayılan olarak eklendi.

Kablosuz şarj pedi seçeneği Tesla Model 3 araçlarında vardı. Araca sonradan yapılan bir güncelleme ile ek bir seçenek olarak şarj pedini koyabiliyordunuz ama artık güncellenmiş bir şekilde varsayılan olarak şarj pedi konuldu.

Satışları zaten yüksek seyreden Tesla Model 3 için bu özelleştirmelerin devam etmesi de olası. Özelleştirmeler sonucunda her seferinde aracın yeniden satışa çıkması ve bu şekilde satışların da yükselmesi durumu var.

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı