Bilim & Teknoloji

Tesla Cybertruck için Yeni Bir Video Paylaşıldı

Tesla Cybertruck bu kez farklı bir test ile gündeme geldi. Ford F-150 ile yapılan testin sonucu şaşırtıcı olmadı.

Tesla Cybertruck araçlarının tanıtımı geçtiğimiz günlerde yapıldı. Aracın tanıtımının yapılmasının hemen sonrasında Tesla Cybertruck modeli için merak edilen tüm detaylar da ortaya çıktı. Araç otomobil dünyasını tam anlamıyla ikiye böldü. Bir kısım yeni araçları ve genel tasarımı beğenirken bu seriden soğuduğunu söyleyen kişilerin sayısı da hiç az değil.

Eleştirilerle boğuşan Elon Musk ise Tesla Cybertruck serisinden memnun olduklarını gösteren paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Ünlü isim son olarak yeni seri araçların Ford F-150 modeliyle karşılaştırıldığı bir video paylaştı. Aslında tam olarak bir karşılaştırma değil de kapışmanın söz konusu olduğunu görüyoruz.

Tesla Cybertruck, Rakibi Ford F150 Modelini Çekmeyi Başardı

Yeni seri için yapılan paylaşım sonrasında Tesla Cybertruck aracının rakibi Ford F-150 modelini çekmeyi başardığı görülüyor. Ford pickup modelinin yeni elektrikli canavara dayanamadığını görüyoruz.

Tesla Cybertruck

Tasarımı konusunda büyük oranda eleştiri alan yeni serinin ne derece iddialı olduğunu ya da rakiplerinden ne kadar üstün olduğunu zaman gösterecek. Öncelikle bu model için de sürüş testlerini görmek gerekiyor. Sürüş testlerinde de serinin ne kadar başarılı olduğunu görmek mümkün olacak.

Özellikle bahsedilen güçlü motorun nasıl tepki göreceğini göreceğiz. Elon Musk bu konuda önemli açıklamalar da bulunmuştu. Bu iddiaların ne kadar gerçeği yansıttığını göreceğiz.

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı