Oyun
Trend

Symmetry Oyunu Ücetsiz Olarak Sunuldu

Symmetry oyunu kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuldu.

Dünya üzerinde giderek etkisi artan koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler internet kullanımının iyiden iyiye artmasını sağladı. Firmalar da bu dönemde ardı ardına kampanya haberleriyle gündeme geliyor. En çok dikkat çeken kampanyalar ise ücretsiz oyun kampanyaları. Bu kampanyalara son olarak eklenen firma ise GOG oldu.

Symmetry adı verilen oyun ücretsiz olarak sunuldu. Ücretsiz oyun kampanyasının sınırlı bir süre için geçerli olsa da şu an için oyunseverler GOG üzerinden yapımı ücretsiz olarak alabiliyorlar.

Symmetry Nasıl Bir Oyun?

GOG üzerinden sunulan yapımın nasıl bir oyun olduğundan da söz edelim. Oyun tür olarak hayatta kalma yapımlarından bir tanesi. Uzay yolculuğuna çıktığınız yapımda, işler istediğiniz gibi gitmiyor ve araç bilinmeyen bir gezegene düşüyor.

Symmetry

Kaza sonrasında hayatta kalıyorsunuz ve çevrenizde yaralılar bulunuyor. Amacınız bir yandan gezegenin soğuğuyla mücadele etmek, bir yandan yararlıları iyileştirmek bir yandan ise uzay gemisini tamir ederek eve dönüşü sağlamak.

Steam fiyatı 26 TL olan yapımın kısa ama eğlenceli serilerden biri olduğunu ve hayatta kalma yapımları arasında gösterilebileceğini belirtelim.

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı