Oyun

Steam Tema için Yeni Güncelleme Hazırlığında

Steam yeni tasarımı için düzenlemeler yapmaya başladı.

Çok uzun bir süredir aynı tasarımı kullanan Steam, son dönemde değişen standartlarla beraber tasarım değişiklikleri için çalışmalar yapmaya başladı. Sürekli olarak tasarım değişiklikleri için çalışmalar yapan uygulamanın son olarak kütüphane alanında bir düzenleme sunduğunu gördük.

Yapılan tasarım değişikliği sonrasında uygulamanın kütüphane bölümünde çok daha geniş oyun ikonları sunulduğu açıklanmıştı. Hem oyun ikonlarında hem de tasarımlarında bir değişiklik yapılmasının ardından, genel anlamda yeni sürüm beğeni topladı. Fakat birçok kullanıcıya yeni tasarım farklı geldi ve Steam’in eski tasarıma dönmesini isteyen geri bildirimler gelmeye başladı.

Steam Beta Güncellemesiyle Yeni Seçenek Sundu

Bu geribildirimleri inceleyen Steam grubunun, tema konusunda düzenlemeler yaptığı açıklandı. Yeni beta sürümünde ortaya çıktı ki basit görünüm ile gelişmiş görünüm arasında geçiş yapmak mümkün olacak.

Beta sürümünün bitmesinin ardından kullanıcıların basit görünüm be gelişmiş görünüm arasında geçiş yapması mümkün olacak. Yani bir nevi yeni tema ile eski tema arasında geçiş yapılması söz konusu olacak.

Steam

Güncellemenin tamamlanmasının ardından tasarım kısmında daha ne gibi değişiklilerin yapılacağı konusunda da detaylar ortaya çıkmış olacak.

Şimdilik Steam’in bu konuda çalışmalarını sürdürdüğünü söylemek yanlış olmaz. Güncellemelerin birkaç sürüm boyunca devam etmesi söz konusu olacak. Tasarım yapısının oturması da bu güncellemelerin yayınlanması sonrasında sağlanacak.  

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı