Oyun

Square Enix Oyunlarında Beklenmedik İndirim

Square Enix inanması güç bir indirim kampanyası başlattı.

Virüsün yayılması, dünya genelinde evde kal kampanyalarıyla karşılaşmamızı sağladı. İlk adımı video konferans uygulamaları attı. Kullanıcı sayılarını arttıran video konferans uygulamalarının arkasında gelen ise oyun kampanyaları oldu.

Steam, Epic Games, Ubisoft derken şimdi Square Enix yeni bir indirim yaptı. Bu sefer kampanya çok daha ciddi. Evde kal kampanyası kapsamında tam 54 ünlü oyunun toplandığı bir paket yayınlandı. Toplam değeri 1500 TL olan paket içerisinde yer alan oyunlar %95 indirime sokuldu.

Square Enix İndirimi

Steam üzerinden yayınlanan sayfa ile indirimler resmi olarak duyuruldu. 54 oyunun indirime girmiş olması sevindirici. Bu oyunlar içerisinde Tomb Raider tüm yapımları gibi ünlü seriler var. Ayrıca Deus Ex oyunu, Just Cause gibi yapımlarda bulunuyor.

Steam üzerinden yayınlanmış listeye ve oyunun paketine buradan erişim sağlayabilirsiniz. Bu listede yer alan tüm oyunlar 76 TL karşılığında alınabiliyor.

Square Enix

%95’lik indirim gerçekten iddialı bir indirim rakamı. Square Enix Eidos Anthology adıyla yayınlanan paketin ne kadar süre için geçerli olacağı ise belli değil. Evde kal kampanyası kapsamında geldiği için bir süre daha oyunların gündemde kalmasını beklemekteyiz.

Ama bu süre için kesin bir tarih veremiyoruz. Eğer oyunları almak bu fiyata almak istiyorsanız Steam sayfası sizi bekliyor olacak. Yukarıda bağlantı verdik zaten.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı