Haberler

Spotify Premium Yine Kampanya ile Gündemde

Spotify Premium için yeni bir kampanya başlatıldı.

Apple Music ile yarış halinde olan Spotify, bu alanda kalıcı yer edinmek ve rakibini geride bırakmak adına adımlar atmaya devam ediyor. Firma son olarak Spotify Premium için yeni bir kampanya duyurdu. Aslında bu kampanya kısa süre önce başlatılmış sonrasında ise kampanyaya son verilmişti. Şimdi Spotify Premium için düzenlenen kampanyaya geri dönüldü.

Spotify Premium 3 Ay Ücretsiz Olacak

Kampanya sonrasında Spotify Premium için 3 aylık ücretsiz deneme süresi duyuruldu. Kullanıcıların servisi Premium olarak 3 ay boyunca denemesi söz konusu olacak. Fakat bu kampanyadan sadece yeni kullanıcılar yararlanabilecek.

Sadece daha önce Premium üyeliğinden yararlanmamış olan yeni kullanıcılar servisten yararlanabilecek. Yeni kullanıcılar için yapılan kampanya dışında mevcut kullanıcılar için de kampanyalar söz konusu.

Spotify Premium

Mevcut sistemi kullanmakta olan kullanıcılar için de 17.99 TL olan tek aylık ücretle 3 ay boyunca kullanım imkanı sunulduğunu ekleyelim. Kullanıcıların 3 ay boyunca servisi kullanması neticesinde sadece tek bir ay ödeme yapması yeterli olacak. Burada tek şart ise Premium hesabını 19 Ekim tarihinden sonra iptal etmemiş olmak.

Şimdilik kampanyanın 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam edeceği de duyuruldu. Bu tarihten sonra mevcut kullanıcılar için kampanya devre dışı kalacak. Bu tarihe kadar kampanyaya dahil olan kullanıcılar 3 ay boyunca servisi kullanmaya devam edecek.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı