Oyun

Sony’den PlayStation İçin Days of Play İndirimleri Başladı

PlayStation tüm konsol ve oyun serileri için özel olarak hazırlanan Days of Play 2019 indirimleri kısa süreliğine başladı.

Sony’nin ortaya koyduğu kampanya dahilinde tüm PlayStation unsurlarına dair bir indirim söz konusu oldu. Days of Play 2019 adı altında sunulan bu tip indirimler tüm PS konsol, oyun ve aksesuarlarını içerebilecek bir düzeyde de yer alabilecektir. 

Sony’den Days of Play 2019 Kampanyası

Sony Interactive Entertainment tarafından düzenli olarak yapılan indirimler 2019 yılında da Days of Play adı altında gerçekleştirildi. Her yaz olduğu gibi bu yıl içerisinde de ciddi fiyat düşüşlerinin ortaya çıktığı da görülebiliyor. İndirimleri kapsayacak olan birçok oyun, konsol ve aksesuar uygulamalarının 17 Haziran tarihine kadar ciddi bir düşüşle kullanıcılara sağlanacak.

17 Haziran gününe kadar etkili bir biçimde kendini gösterecek olan kampanya dahilinde sınırlı sayıda üretilen modellere rastlayabilmek de söz konusu olabilecektir. Klasik PS modeli biçiminde dizayn edilmiş olan PS4 modelleri de Days of Play kampanyası dahilinde kullanıcılara satılabilmektedir. Aynı zamanda da PS4 Days of Play 2019 kampanyasına özel olarak tasarlanan konsollardan edinmek de mümkün.

Days of Play 2019 kampanyası dahilinde hareket edecek olan oyun severlerin PS4 500 GB konsol, 3 oyun ve 3 aylık PS Plus üyelikleri konusunda da ciddi bir indirim ön plana çıkmaktadır. Bu indirim paketi 2.699 TL yerine 1.799 TL gibi bir meblağ ile kullanıcılara sağlanabilmektedir. Aynı zamanda da Days of Play 2019 kapsamında PS4 1 TB konsol ve ikili DualShock 4 kablosuz kontrol paketini 3.199 TL yerine 2.249 TL’ye edinmek de mümkün olabilecek. 

Oyunlarda da indirim görülebilmekte olup; Days Gone 299 TL, Marvel’s Spider Man 249 TL, God of War 199 TL ve GT Sports ise 139 TL’den oyun severlerin satın alması mümkün olabilecektir.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı