Mobil

Sony Xperia 5 Plus Render Görselleri Geldi

Sony Xperia 5 Plus render görüntüleri için paylaşımlar yapıldı. Sony Xperia 5 Plus iddialı bir telefon olacak.

Akıllı telefon üretimine devam edecek mi etmeyecek mi hala netlik kazanmayan Sony’nin CES 2020 kapsamında beklenen adımları atması bekleniyor. CES kapsamında markanın Sony Xperia 5 Plus akıllı telefonlarını tanıtacağı belirtiliyor. Yeni akıllı telefonların özelliklerinin neler olacağı konusunda bazı iddialar vardı ancak şimdi ise telefonların render görüntüleri paylaşıldı.

Render görüntülerin paylaşılmasının hemen ardından göreceğimiz tasarım için çok daha fazla detay paylaşılmış oldu. Sony Xperia 5 Plus telefonlarının nasıl bir seri olacağı konusunda önemli detaylar veren görsellerden söz edelim.

Sony Xperia 5 Plus Nasıl Bir Model Olacak?

Yeni akıllı telefonların yine çerçeveli bir tasarım sunduğunu ekleyelim. Fakat bu kez tasarımda çerçeveler öne çıkmayacak. Bu kez üst ve alt kısımda çok ince çerçeve kısımları karşımıza çıkacak ve ekran biraz daha kavisli bir yapıda olacak.

Sony Xperia 5 Plus

Yan kısımlarda çerçevesiz bir model olacağı söylenen Sony Xperia 5 Plus akıllı telefonlarının teknik özellikleri kısmında ise 6.6 inçlik bir panel karşımıza çıkacak. OLED ekranlı akıllı telefonların işlemcisinin modelinin ne olacağı konusunda ise bir bilgi bulunmuyor.

Arka kısımda 3 kamera kullanacak olan Sony Xperia 5 Plus modelinin fiyatı ve teknik özelliklerinin neler olacağı kısmında ise CES etkinliğini beklemek gerekecek.

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı