Haberler
Trend

Sony A7S III Kamerasından İlk Görseller Sızdırıldı

Dünyanın önemli kamera üreticilerinden birisi olan Sony’nin yeni kamerası A7S III merakla bekleniyor. Yaklaşık bir yıl önce duyurusu yapılan kameranın şimdi de görseli ortaya çıktı.

Kamera dendiği zaman akıllara gelen ilk teknoloji şirketlerinden birisi olan Sony, yapmış olduğu açıklama ile A7S III makinesinin kısa bir süre sonra kullanıcılarla buluşacağını ve raflardaki yerini alacağını duyurmuştu. Ancak bu sürecin ardından sessizliğe gömülen şirketin A7S III hakkında nasıl bir çalışma yürüttüğü bilinmiyordu. Sızdırılan görsel ile kamera meraklıları, Sony’nin A7S III kamerası hakkında bilgi sahibi olabildiler. Kamera, kullanıcılara yeni bir deneyim vaat ediyor. 

A7S III ‘ün Görseli Paylaşıldı

Sony ile ilgili söylentileri kullanıcılarla paylaşan Sony Alpha Rumors, A7S III olduğu iddiasıyla bir fotoğraf paylaştı. Söylenti sitesinin yöneticisi Andrea Pizzini, kameranın çok yakın zamanda duyurulacağına dair kanıtlarının bulunduğunu ifade etti. Aynı zamanda Pizzini, A7S III’ün Ocak 2020 CES Fuarında ya da Nisan ayındaki NEB Fuarında tanıtılacağını aktardı. Daha ince bir gövdeye sahip olduğu görülen Sony A7S III ’ün bir kameradan daha fazlasını yapacağını belirten Andrea Pizzini, Sony’nin ilk başlangıç için iyi bir kamera çıkardığını da sözlerine ekledi.

Önümüzdeki günlerde Sony’den kamera ile alakalı bir atak bekleniyor. Ayrıca tanıtımla birlikte kameranın fiyatının da ortaya çıkacağını söylemek mümkün. 

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı