Haberler

Snapdragon 865 Kullanacak Bir Telefon Daha Belli Oldu

Oppo Find X2 modeli, Snapdragon 865 işlemcisiyle piyasaya sürülecek.

Xiaomi’nin ardından Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapan Oppo, dünyada da saygın bir yer edinmeye çalışıyor. Rakipleriyle sıkı mücadele içerisinde olan Oppo’nun bu sefer de kullanıcılarının karşısına Snapdragon 865 işlemcisini kullanan bir telefonla çıkacağı ifade ediliyor. 

Türkiye’de kendisine yer bulmaya başlayan ve kullanıcıları cezbeden telefonlarıyla ilgi çeken Oppo, sektörde daha da büyüyebilmek için atak üstüne atak yapıyor. Şirket, Snapdragon 865 işlemcili telefonuyla pazara hakim olma planı yaparken, 5G teknolojisinden de yararlanacak. Haberlere göre şirketin Find X2 modeli, Snapdragon 865 işlemcisiyle piyasaya sürülecek.

Oppo Find X2 Snapragon 865 İle Geliyor

Bilindiği üzere Oppo, geçtiğimiz yıl çıkarmış olduğu Find X modelinde Snapdragon 845 işlemcisini kullanmıştı. Bu yıl hedefleri daha da büyüten şirket, yeni telefonu Find X2’yi Snapdragon 865 ile kullanıcıların hizmetine sunacak. 2020 yılının ilk çeyreğinde kullanıcılarla buluşması beklenen telefonun böylelikle istenen satış rakamlarına ulaşacağı düşünülüyor. 

Oppo’dan sızan bilgilere göre Snapdragon 865 işlemcisiyle piyasaya sürülecek olan Find X2’de telefon ekranına daha fazla odaklanılmış durumda. Önceki modellerde kullanıcıların şikayet ettikleri çözünürlük sorununu gideren şirketin böylelikle yüksek yenileme hızı sayesinde profesyonel bir görünümü hedeflediği ifade ediliyor. 

Telefon ile alakalı bilgilerin kısa süre içerisinde geleceği belirtilirken, Oppo’nun Reno serisi gibi Find serisini de güncellemeyi sürdüreceği edinilen bilgiler arasında. 

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı