Oyun

Snapchat Tiny Royale Oyununu Duyurdu

Snapchat Tiny Royale oyunu için beklenen duyuru gerçekleştirildi. Snapchat Tiny Royale oyunu neler sunuyor?

Sosyal medya uygulamaları içerisinde fark yaratan uygulamalardan biri olmasına karşın, Instagram’ın atakları sonrasında gündemden düşmeye başlayan sosyal medya uygulaması Snapchat, farklı sistemler üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Birkaç aydır firmanın kendi oyununu tanıtacağı konusunda iddialar gündeme gelmişti. Sosyal medya devinin yeni oyununun ne zaman geleceği merakla bekleniyordu. Merakla beklenen Tiny Royale oyunu ise sonunda açıklandı.

Tiny Royale Oyunu Yayında

Oyunun türü için Battle Royale açıklaması yapıldı. Firma oyunu Battle Royale oyunu olarak sunduğu Tiny Royale yapımıyla beraber çok daha farklı bir sistem sunuyor. Oyunda amaç oldukça basit. Yine diğer Battle Royale oyunlarında olduğu gibi hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Bunun için çevredeki çeşitli nesneleri toplamanız, sağlık nesnelerini almanız ve diğer tüm araç gereçleri kullanmanız gerekiyor. Yapımda 30 kişilik bir oyun sunuluyor. Haritada 30 kişiye kadar oynama fırsatı elde ediyorsunuz.

Tüm takımlar ise 4 kişilik gruplar halinde oluşturuluyor. 4 kişilik gruplar halinde takımlarınızı oluşturmanız mümkün oluyor.

Takımınızla beraber amacınız ise oldukça basit. Son ayakta kalan oyuncu olmanız gerekiyor. Tiny Royale oyununun diğer yapımlardan farklı olan bir yönü daha var. Oyunun süresi oldukça kısa. Sadece 2 dakikalık bir süre sunuluyor. 2 dakikalık oyun süresi için de tüm oyun bitmiş oluyor.

Tiny Royale oyununa giriş yapmak için atacağınız adımlarda oldukça basit. Sadece Snapchat mesajlaşma ve arama bölümüne girmeniz gerekiyor. Buradan oyunu başlatmak ve arkadaşlarınızla beraber oyunu oynamanız mümkün.

Battle Royale yarışına dahil olan sosyal medya uygulamasının ne kadar ilgi çekeceği ise merak konusu. Şimdilik oyunun ilk tepkileri oldukça beğeni toplayacak cinsten. Oyuncuların gösterdikleri ilgiye göre sosyal medya uygulamasının ne kadar öne çıkacağını göreceğiz.    

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı