Mobil
Trend

Samsung’un Galaxy S10 Plus Modeli TENAA Kayıtlarına Girdi

Samsung'a ait Galaxy S10 Plus modelinin yeni bir versiyonu TENAA kayıtlarında ortaya çıktı.

Akıllı telefon denildiği zaman akla gelen ilk teknoloji şirketi olan Samsung, 2019’un son günlerinde birçok modelinde güncellemeye gitti. Ayrıca Samsung, Galaxy S10 Plus TENAA kayıtları için de güncelleme yaptı. 

Samsung Galaxy S10 Plus TENAA Kayıtlarında Güncelleme

Samsung’un yeni telefonu Galaxy S10 Plus TENAA, yaklaşık bir hafta önce Android 10 güncellemesini almıştı. Ayrıca One UI 2 ara yüzü bulunan telefon kullanıcıların da beğenisini kazanmıştı. Bilindiği üzere Exynos 9820 işlemcisi ile piyasaya sürülen Galaxy S10 Plus, artırılmış gerçeklik özelliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. 

Edinilen bilgilere göre TENAA platformuna dahil olan cihazda 6 GB RAM desteği bulunuyor. Ayrıca bu modelle Samsung’un fiyat konusunda indirime gitmesi beklenmekte. Böylelikle daha fazla kullanıcıya hitap edilmesi bekleniyor. 

Üretim Maliyetlerini Düşürmek İlk Hedef

Samsung’un SM-G9750 numaralı yeni varyantında tasarım bağlamında bir farklılık bulunmazken firma, diğer pazarlara yayılabilmek için üretim maliyetlerini düşürmeyi hedefliyor. Bu sayede daha az maliyetle daha fazla kullanıcıya ulaşmanın planlarını yapan Samsung’un ne kadar başarılı olacağı merak konusu. 

Akıllı telefon pazarında en büyük rakipleri olan Huawei ve Apple ile kıyasıya bir mücadele içinde olan şirketin ne kadar başarılı olacağı merak edilirken güncellemelerin devam edeceği bilgisi verildi. İlerleyen süreçte şirketin aldığı kararları kullanıcılarıyla paylaşması ve beklentileri bu şekilde karşılaması öngörülüyor. 

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı