Haberler
Trend

Samsung’un Android Q 2019 Aralık Güncelleme Takvimi Belli Oldu

Güney Koreli teknoloji firması Samsung'un Android Q Aralık ayı güncelleme takvimi netlik kazandı.

Popüler akıllı telefon Samsung, 2019 yılının son güncelleme periyodu olan Aralık ayı için takvimini açıkladı. Amiral gemileri olan Galaxy S10 Plus, S10E gibi cihazların da yer aldığı birçok akıllı telefon modeline Android Q güncellemesi bu ay içinde geliyor.

Samsung’un periyodik güncellemelerinde bu ay yer alacak olan modeller belli oldu. Buna göre Samsung Galaxy S10, S10 Plus, S10e başta olmak üzere Galaxy A30, Galaxy M20, Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus, Galaxy Note 9, Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modelleri Aralık ayı içerisinde Android Q güncellemesi alacak.

Android Q güncellemesi ile ilgili test aşamalarının devam ettiği bildirilirken Aralık ayı sonuna kadar Samsung’un belirlenen modellerine Android Q işletim sistemi güncellemesinin dağıtılmaya başlanacağı, cihazların Ocak 2010 sonuna kadar bu güncellemeleri kullanmaya başlayacağı belirtildi.

Samsung’un Android Q güncellemesini önümüzdeki yıl başından itibaren başka hangi modellerine getireceği konusu şimdilik netlik kazanmadı.

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı