Bilgisayar

Samsung S-Pen Destekli Tabletine Hazırlanıyor

Galaxy Tab S6 serisinin yeni versiyonları geliyor.

Samsung’un kısa bir süre sonra yeni tablet modellerini tanıtacağı ortaya çıktı. SM-P610/ SM-P615 kodlarıyla gelmesi beklenen yeni tablet modellerinin nasıl özellikleri olacağı konusunda da önemli bilgiler sızdırıldı. Buna göre iddialı tablet modelleriyle karşı karşıya kalmamız mümkün olabilir. Özellikle işlevsellik bakımından başarılı seriler göreceğiz.

Galaxy Tab S6’nın Yeni Versiyonları Geliyor

SM-P610 ve P615 kod adlarına sahip olduğu görülen tablet modellerinin ortaya çıkan özellikleri de bunu doğruluyor. Her iki tablet modelinde de 8 inç ekranların kullanılması söz konusu olacak gibi duruyor.

Galaxy Tab S6

Ekran boyutu konusunda 10 inç versiyonlarının da olması söz konusu olacak olan serilerin Exynos 7904 serisi işlemcileri kullanmaya devam etmesi beklentisi var. Bunun dışında 3 ve 4 GB RAM kullanımı söz konusu olacak.

Samsung Galaxy Tab S6 modelinin önemli varyasyonları olarak gelecek her iki tablet modelinin de en önemli detaylarından birisi de tabletin S-Pen akıllı kalemlerini desteklemesi olacak. Bunun için özel bir akıllı kalem geleceğini düşünüyoruz. Fakat kalemin tüm teknik özelliklerinin neler olacağı konusunda bir bilgi bulunmuyor.

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı