Mobil

Samsung Katlanabilir Akıllı Telefonları için Yeni Düzenleme

Samsung Galaxy Fold akıllı telefon modeli için sevindirici haber geldi. Yeni seriyle fiyat düşebilir.

Samsung Galaxy Fold akıllı telefon modelleri için satışların başladığını biliyoruz. İlk olarak seride yaşanan sorunlar ve ekran çatlaması gibi sıkıntılar nedeniyle telefonların satışı ertelenmiş olsa da tasarım iyileştirmelerinden sonra Samsung Galaxy Fold akıllı telefonlarının yeniden piyasa sunulduğunu gördük. Telefonlar yeniden pazara sunulurken, yeni akıllı telefonların fiyatları ise pek memnun etmemişti.

Öyle ki bu akıllı telefonların fiyat kısmında 2000 doların üzerinde bir aralıkta olduğunu görmüştük. Yeni akıllı telefon modelleri için fiyatın biraz yüksek bulunmasının ardından serinin devam telefonlarında farklı bir uygulamaya gidileceği ortaya çıktı.

Samsung Fiyatları Aşağı Çekecek

İkinci akıllı telefon modellerinin sunulmasının ardından Samsung’un fiyat konusunda da bir düzenleme yapacağı ortaya çıktı. Elde edilen son bilgilere göre yeni Galaxy Fold 2 akıllı telefonlarında Güney Kore fiyatının 845 dolar olarak belirlendiğini göreceğiz. Fiyatların düşük tutulmasının ana nedeni satış rakamlarını arttırmak olacak.

Samsung Galaxy Fold

2000 doların üzerinde fiyata rağmen yarım milyon satış elde eden Galaxy Fold akıllı telefonunun ikinci jenerasyonu için fiyatın da aşağı çekilmesi durumunda, telefonların çok daha fazla satış elde etmesi bekleniyor.

Telefonların 845 dolar gibi bir fiyatla satılması, satışların 6 milyon rakamının üzerine çıkmasını sağlayacak. En azından şu an için beklentiler bu yönde. Yeni telefonların ne zaman tanıtıma çıkacağı konusunda ise bir bilgi bulunmuyor.  

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı