Bilgisayar

Samsung Galaxy Tab S6 için Siparişler Açıldı

Samsung Galaxy Tab S6 serisi için siparişler açıldı. Yeni seriler için fiyatlar nasıl?

İddialı tablet modeli tanıtmayalı yıllar olan Samsung, geçtiğimiz aylarda bu sınıf için merakla beklenen bir tablet modeli tanıtmıştı. Markanın yeni tablet modelinin Samsung Galaxy Tab S6 adıyla tanıtıldığını gördük.

Yeni tablet modelinin tanıtıma çıkmasıyla beraber yarış kızışmıştı. Öyle ki Samsung Galaxy Tab S6 modelinin teknik özellikleri oldukça başarılı bulundu. Yeni tablet modelini ne zaman satışa çıkacağı konusunda ise meraklı bir bekleyiş söz konusu olmuştu. İşte bu meraklı bekleyiş son buldu ve  Samsung Galaxy Tab S6 modelinin ön siparişlerinin açıldığı açıklandı.

Samsung Galaxy Tab S6 İddialı Bir Seri

Ön siparişler hakkında detaylardan söz etmeden önce, yeni seri tablet modelinin özelliklerinden de söz edelim. Bu noktada söz konusu tablet modellerinde dikkat çeken ilk kısım işlemciler. Snapdragın 855 serisi işlemcilerin kullanıldığı model, 6 GB RAM bellek sunuyor.

UFS 3.0 depolama teknolojisinin kullanıldığı tablet, 10.5 inçlik bir panel kullanıyor ve diğer modellere göre biraz daha dar çerçevelere sahip.

Samsung Galaxy Tab S6

Bunun dışında yeni serinin çözünürlük kısmında ise 2560 X 1600 piksel gibi bir değerle karşımıza çıktığını da ekleyelim. Ekranda gömülü parmak izi sensörlerine sahip olması da yeni seriyi öne çıkardı.

7040 mAh değerinde batarya, 15W hızlı şarj desteği, 13 MP + 5 MP değerinde arka kamerası ile dikkat çeken serinin fiyatı ise 4.999 TL olarak açıklandı. Bu modelin LTE destekli olan versiyonunun ise 5.999 TL olduğu açıklandı.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı