Bilgisayar

Samsung Galaxy Tab S6 Güncellendi

Galaxy Tab S6 modeli için güncelleme yayınlandı.

Samsung’un yeni seri tablet modelleri için satışlar hızlanmaya başladı. Fiyat performans konusunda iddialı bir seri sunan Samsung, şimdi ise tabletleri için güncellemeler yayınlamaya başladı. İlk olarak yeni tablet için bir düzenleme güncellemesi yapılmıştı. Şimdi ise Samsung Galaxy Tab S6 modeli için bir güncelleme daha yayınlandı.

Bu kez yayınlanan güncelleme tablet için güvenlik yamalarını kullanıma sokuyor. Sadece güvenlik yönüyle değil, bunun yanında belli başlı hata düzenlemeleri için de iyileştirmeler söz konusu.

Samsung Galaxy Tab S6 Güvenlik Yaması

Galaxy Tab S6 güncellemesiyle beraber tablete Aralık ayı için yayınlanan güvenlik yamaları dahil ediliyor. Son güvenlik yamalarının sunulduğu tablet modelinin sadece güvenlik konusunda değil bunun yanında genel performans iyileştirmeleri de aldığını görmekteyiz.

Galaxy Tab S6

Güncellemenin şimdilik Almanya genelinde yayınlandığını göreceğiz. Almanya genelinde yayınlanan güncellemenin hem WİFİ destekli olan modeller için hem de LTE destekli olan modeller için sunulduğunu da eklemiş olalım.

Toplamda 400 MB dosya boyutuna sahip olan güvenlik yamasının, sadece Android açıklarını kapatmadığını Samsung açıklarını da kapattığı duyuruldu. Tüm cihazlar için sunulacak olan yeni güncellemenin bu ay sonuna kadar tamamlanması bekleniyor. Ülkemizdeki modeller için de kısa süre sonra güncellemeler sunulacaktır.

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı