Bilgisayar
Trend

Samsung Galaxy Tab A4 S Bluetooth Sertifikasını Aldı

Yalnızca akıllı telefonlarıyla değil, tabletlerle de adından söz ettiren Samsung, yeni tableti Galaxy Tab A4 S için çalışmalarını sürdürüyor. Üst segmente hitap edecek tabletin bazı özellikleri de ortaya çıkmaya başladı. 

Yeni tabletini piyasaya sürmeye hazırlanan ve kullanıcılarını memnun etmeyi hedefleyen Güney Koreli teknoloji üreticisi Samsung, Galaxy Tab A4 S ile beklentileri karşılamayı düşünüyor. Bu arada edinilen bilgilere göre SM-T307U model numaralı tablet Bluetooh SIG tarafından onay aldı. Aynı zamanda Galaxy Tab A4 S ‘in Bluetooth 5.0 bağlantısını destekleyeceği de ortaya çıktı. 

Galaxy A4 S Özellikleri Beğeni Topluyor

Galaxy Tab S6’dan daha düşük özelliklere sahip olacağı belirtilen Galaxy Tab A4 S ‘in daha önce Android 9.0 (Pie) işletim sistemini kullanacağı ve 32 GB depolama alanıyla geleceği belli olmuştu. Ayrıca yine tablette çift bant Wi-Fi desteği olacağı da kesinleşmişti.

Samsung kanadından gelen yeni haberler, tabletin iyi özelliklerle kullanıcıların karşısına çıkacağını gösteriyor. En az 6 GB RAM desteği ile piyasada olması beklenen cihazın ayrıca Galaxy Tab S6’ya göre daha uygun bir işlemci kullanması beklenmekte. Ayrıca Samsung’un 6000 mAh batarya ile yeni cihazı Galaxy Tab A4 S ‘i müşterilerine sunacağına inanılıyor.  

2020 yılında piyasada olacak Galaxy Tab A4 S hakkında henüz kesinleşmiş bilgiler mevcut değil. Ancak ilerleyen süreçte şirketin net bilgileri kullanıcılarına duyuracağını söylemek mümkün. 

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı