Mobil
Trend

Samsung Galaxy S11 ve Galaxy Fold 2 Tanıtım Tarihi Netleşti

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un Galaxy S11 ve Galaxy Fold 2’yi ne zaman tanıtacağı belli oldu. Sızdırılan bilgilere göre şirket, 18 Şubat 2020’de her iki telefonu da tanıtmayı planlıyor.

Hem Türkiye’de hem de dünyada milyonlarca kullanıcıya hitap eden Samsung, yeni telefonları Galaxy S11 ve Galaxy Fold 2’yi tanıtmaya hazırlanıyor. Şirket kanadından tanıtım tarihi ile ilgili kesin bir bilgi gelmese de Samsung’a yakın kaynaklar iki telefonun da Şubat 2020’de tanıtılacağını belirtiyor. Ayrıca Samsung’a dair iddiaları son derece hızlı ve doğru biçimde veren Ice Universe, telefonların San Fransisco’daki lansmanda tanıtılacağını paylaştı. Bu da Galaxy S11 ve Galaxy Fold 2’nin 12 Şubat’ta görücüye çıkması anlamına geliyor. 

Fiyatı Merak Konusu Haline Geldi 

Gerek Galaxy S11 gerekse de Galaxy Fold 2’nin fiyatları şimdiden merak konusu haline geldi. Şirket bu konuda ser verip sır vermezken tahminlere göre Galaxy S11, hemen hemen Galaxy S10 ile benzer fiyatlara satışa sunulacak. Galaxy Fold 2 konusunda da muhtelif söylemler söz konusu. Ancak birkaç hafta sonra bu telefonun da nasıl bir fiyat aralığında kullanıcıyla buluşacağı kesinleşecek. 

Türkiye pazarında çok iyi bir yer tutan ve sektördeki rakiplerini geride bırakan Samsung’un iki telefonu da merakla bekleniyor. İlerleyen günlerde telefonlara dair pek fazla bilgiyi bulabilirsiniz. 

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı