Haberler
Trend

Samsung Galaxy S11 Plus İçin Geri Sayım Başladı

Akıllı telefon pazarının öncülerinden biri olan Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy S11 Plus için çalışmalarında sona geldi. Şirketten gelen bilgilere göre telefonun Bluetooth sertifikası alındı. Böylelikle cihaz hakkına daha fazla bilgi edinmek mümkün hale geldi. 

2020 yılının Şubat ayında kullanıcılarının karşısına S11 ve S11 Plus ile çıkmayı planlayan Samsung, çalışmalarında sona geldi. Galaxy S11’den sonra Galaxy S11 Plus’ın da Bluetooth sertifikasını alan şirket, böylelikle 5G destekli telefonu hakkında bir adım daha atmış oldu. 

Galaxy S11 Plus Göz Dolduracak

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung’un yeni cihazları Galaxy S11 ve Galaxy S11 Plus ile piyasada söz sahibi olmak istediği biliniyor. Şirketin Plus modeline Bluetooth sertifikası almasıyla bazı şeyler daha da net hale geldi. Öncesinde 25W hızlı şarj özelliğine ve 5000 mAh batarya kapasitesine sahip olacağı kesinleşen  Galaxy S11 Plus, yeni bilgilere göre Bluetooth 5.0 teknolojisini kullanacak. 

5G destekli Snapdragon 865 ya da Exynos 990 işlemcisine sahip olması beklenen cihazın kamerasının da 108 MP çözünülürlüğünde olacağı dile getiriliyor. 

Şirkete yakın kaynaklardan gelen haberlere göre Samsung’un yeni cihazı Galaxy S11 Plus, Şubat ayının ikinci haftasında görkemli bir şölenle tanıtılacak. Kullanıcıların telefonu merakla bekledikleri ve bu konuda şirketten resmi açıklama duymak istedikleri biliniyor.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı