Mobil

Samsung Galaxy S11 Kod Adı Belli Oldu

Samsung Galaxy S11 modelinde kullanılacak olan kod adı ortaya çıktı. Samsung Galaxy S11 kod adı ne olacak?

Akıllı telefon dünyasının en çok merak edilen markalarından biri olan Samsung, yeni amiral gemisi akıllı telefon modelleriyle beraber Android akıllı telefonları içerisinde liderliği elince bulunduruyor. Android için amiral gemisi markası olan Samsung’un bir yandan yeni amiral gemisi akıllı telefonları için de çalışmalara başladığı ortaya çıktı.

Markanın üzerinde çalıştığı yeni akıllı telefonlar Samsung Galaxy S11 modelleri olacak. Serinin devamı niteliğinde olacak olan yeni amiral gemisi modelinin sahip olacağı kod adı için de yeni bilgiler ortaya çıktı. Hemen yeni model için belirlenen kod adından söz edelim.

Samsung Galaxy S11 Kod Adı Ne Olacak?

Samsung’un diğer markalardan farklı olarak akıllı telefonlarına belli başlı kod adları koyduğunu ekleyelim. Diğer markalarda yer alan rakamlar ve sayılardan oluşan kod adları yerine Samsung Galaxy modellerinde ise anlamlı kod adlarının bulunduğunu görmek mümkün oluyor.

Aynı durumun Samsung Galaxy S11 akıllı telefonları için de geçerli olması bekleniyor. Samsung Galaxy S11 akıllı telefonları için de bir kod adının kullanıldığını göreceğiz.

Samsung Galaxy S11

Yeni modelin kod adının ise Picasso olduğunu göreceğiz. Kısa süre önce Galaxy Note 10 akıllı telefonları için de benzer bir kod adının ortaya çıktığı yönünde haberleri paylaşmıştık.

Bu modellerin kod adının ise Da Vinci olacağı açıklanmıştı. Böyle bakıldığı zaman Samsung Galaxy S11 kod adının da mantıklı bir seri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Kod adının yeni bir tasarımı işaret ettiğini görmek de mümkün olabilir. Bunları yeni modelin tanıtımıyla beraber görmek mümkün olacak.  

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı