Mobil

Samsung Galaxy S11 Kamerası Netleşiyor

Galaxy S11 kameraları konusunda yeni detaylar ortaya çıktı.

Xiaomi, son seri akıllı telefonlarında dikkat çeken bir kameraya yer vermişti. Marka CC9 Pro akıllı telefonlarında 108 MP değerinde kameraya yer verildi. Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefon modelinde de benzeri bir kameranın kullanılacağı iddia edilmişti.

Şimdi ise Galaxy S11 akıllı telefonlarında kullanılacak olan kamera teknolojisi için detaylar ortaya çıktı. Buna göre yeni seri akıllı telefonlarda 108 MP kameralar kullanılacak ancak kullanılan bu kamera Xiaomi modelinde yer alan kamera ile aynı olmayacak. Bu kez kullanılacak olan kamera daha detaylı bir seri olacak.

Galaxy S11 Kamerası için Son Detaylar

Yeni seri akıllı telefonlarda periskop ve 108 MP kamera sensörleri aynı anda kullanılacak. 108 MP ISOCELL Bright HMX sensörlerinin kullanıldığı Xiaomi CC9 Pro modellerinden farklı olarak bu kz HMX sensörlerine yer verilmeyeceği söyleniyor.

Galaxy S11

IceUniverse tarafından gelen bilgilere göre yeni kameralar 12 MP görüntü üretebilecek. Düşük ışıkta çok daha iyi bir performans sunmasını beklediğimiz yeni kameraların zoom özellikleri de yine çok konuşulacak gibi duruyor.

Şimdiden dikkatleri üzerine çeken yeni kamera iddialarının kısa süre sonra doğrulandığını göreceğiz. Öyle ki Galaxy S11 tanıtımı için artık sayılı günler kaldı. Telefonda nasıl bir kamera kullanılacağını da tanıtım sonrasında kesin olarak öğreneceğiz.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı