Haberler

Samsung Galaxy S11 Hakkında Bilgiler Gelmeye Devam Ediyor

Samsung, yeni Amiral Gemisi Galaxy S11 modelini geliştirmeyi sürdürüyor. 2020 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanan telefon, kamerası ile beklentileri karşılayacak.

Yakın bir süre içerisinde Galaxy S11 modelini piyasaya sürmeye hazırlanan Samsung, birçok özelliği geliştirmeyi planlıyor. Ayrıca Amiral Gemisi’nde kamerada farklılık hazırlığında olan şirket, kullanıcılarını memnun etmek istiyor.

İşte Galaxy S11 Kamera Özellikleri

Yeni modelde kamera ile adından söz ettirmek ve istediği satış rakamlarına ulaşmak isteyen Samsung, 108 megapiksellik kamerası ile yıla damgasını vurmayı planlıyor. Ayrıca kameradaki 5x optik zoom özelliğinin de kullanıcılara iyi bir kamera deneyimi yaşatacağı ifade edilmekte. 

Ultra geniş açılı kameraya sahip olacağı belirtilen telefonun derinlik algılayıcı sensörle kullanıcıları memnun edeceği de gelen haberler arasında. 

Snapdragon 865’i kullanacağı iddia edilen Galaxy S11’de Android 10 işletim sistemi aktif olacak. Kamera özelliklerini olabildiği kadar iyi tutarak en büyük rakibi Apple’ı geride bırakmak isteyen Samsung, son amiral gemisi için çalışmalarına hız verdi. 

200 Megapiksel Kameraya Sahip Olabilir

Gelen haberler Galaxy S11’in 108 Megapiksel kamera ile piyasaya sürüleceğini gösterse de bazı iddialar telefonun 200 Megapiksel kamera ile kullanıcılara sunulacağı yönünde. Şirket kanadından bu konu hakkında açıklama gelmezken Snapdragon 865’in 200 Megapiksel kamerayı desteklediği bilinmekte. İlerleyen süreçte Samsung’un tanıtımdan önce tüm detayları paylaşacağı düşünülüyor

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı